KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15339111
nr 1533 9111
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, bladets mått: 50x35cm, yttermått inklusive ram: 63x44cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 april 2023
kl 21:08:27
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
900 kr
1.000 kr
6
1.100 kr
1.200 kr
6
1.300 kr
1.400 kr
6
1.500 kr